Топ продаж

Одноразовий пластиковий контейнер 35 ПЕТ HF 227*127*85 мм (1800 мл), 400 шт/ящ
3 721 ₴/ящик
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: Пр 35 ПЕТ PET HF 14095упо
+380 (67) 406-43-97
Viber, Лайф- +380 (63) 820-75-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер одноразовий пластиковий із кришкою! Призначений для дбайливого зберігання та транспортування страв, продуктів харчування. Склад сировини із високотехнологічних полімерів за останнім словом науки. Він не токсичний і не реагує із харчовими кислотами. Фасування 400шт/ящик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Контейнер |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | PET |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 400 шт. |
| Об`єм | 1800 мл |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 85 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 721 ₴/ящик







