Топ продаж

Одноразовий Харчової Контейнер для харчових продуктів ПС-120 SL-39-035Л ПР-К-7 227*127*85мм (1750 мл
6 ₴
Мінімальне замовлення — 400 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 12 864
+380 (67) 406-43-97
Viber, Лайф- +380 (63) 820-75-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразова упаковка блістерна OPS ( ПС-120) з високою кришкою 227*127*85мм (1750 мл)
Країна походження: Україна; Форма: прямокутна; Довжина: 227 мм; Ширина: 127 мм, Висота: 85 мм
Матеріал: полістирол; Колір: прозорий; Кількість в упаковці: 400 штук. мін. замовлення - 100шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Альфа Пак |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Тип | Контейнер/судок |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Застосування | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴
- Мінімальне замовлення: 400 шт.



