
Одноразовий контейнер для суші HF 64 PET чорний (дно +кришка)
3 151 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16053
+380 (67) 406-43-97
Viber, Лайф- +380 (63) 820-75-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнери підходять для подавання та доставки суші/ролів. Виготовлений із чорного пластику PET. Одноразові ємності щільно закриваються кришками. Продається 456 штук в упаковці. Штабелована форма дає змогу економити місце для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Полістирол |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 456 шт. |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 18 мм |
| Виробник | Инпак |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 151 ₴/комплект

