
Упаковка для доставки еды пластиковая ПС-141 +крышка ПС-14 180*130*60мм 750мл
8 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ПС-141+ПС-14
+380 (67) 406-43-97
Viber, Лайф- +380 (63) 820-75-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразова упаковка блістерна ПС-141 +кришка ПС-14 180*130*60мм 750мл
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Альфа Пак |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Об`єм | 750 |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴

